פיזיותרפיה ברעננה

 מכונים מקצועיים בקרבת מקום  ושירותי פיזיותרפיה עד הבית

מתגוררים ברעננה והסביבה? רשת מכוני פיזיומקס מזמינה אתכם לקבל טיפולי פיזיותרפיה פרטיים לאחר אבחון אישי ומדויק של שורש הבעיה והתאמת תוכנית טיפולים מותאמת אישית. במאמר זה תקבלו את כל המידע שאתם צריכים לגבי מסגרות הטיפול העומדות לרשותכם בקרבת מקום וסוגי הטיפולים שבאפשרותכם לקבל.

מכון פיזיותרפיה בהוד השרון ומכון פיזיותרפיה בראש העין 

רשת מכוני פיזיומקס כוללת 2 מכוני פיזיותרפיה מאובזרים ב-2 מיקומים:

 • סמטת בית הבד 2 (קומה 3), הוד השרון
 • העבודה 11, ראש העין

אם אתם מחפשים טיפולי פיזיותרפיה ברעננה והסביבה, אתם מוזמנים להגיע לצורך קבלת טיפולים פרטניים, מקצועיים ורגישים באחד מ-2 המכונים שלנו.

טיפולי פיזיותרפיה בבית

ישנם מטופלים שאין באפשרותם להגיע באופן פיזי למכון או שהם מעדיפים לקבל טיפול במסגרת הביתית מהסיבות האישיות שלהם. עבורם אנחנו מציעים טיפולי פיזיותרפיה עד הבית. הטיפולים מבוצעים ע"י פיזיותרפיסטים מומחים ומנוסים שמגיעים עם כל הציוד הנדרש על-מנת לאבחן את שורש הבעיה, לבנות תוכנית טיפול מותאמת אישית וליישם אותם באופן אידיאלי במסגרת הביתית.

קבוצות תרגול פיזיותרפיה

בנוסף לטיפולים הפרטניים בהחלט אפשר ואף מומלץ לשלב במידת הצורך גם תרגול בקבוצות באחד מ-2 המכונים שלנו. מערך הקבוצות מאפשר לכם להוסיף עוד טיפולים אקטיביים ואפקטיביים במחיר משתלם לצורך זירוז ושיפור תהליך ההחלמה מפציעות, תאונות וניתוחים והתגברות על מגוון רחב של כאבים מציקים ומגבילים. הקבוצות מועברות כולן בהדרכת פיזיותרפיסטים מוסמכים ובעלי הכשרה נוספת בתחום הגופני. ניתן לבחור בין מגוון קבוצות, כולל פילאטיס שיקומית, גב וכושר, אימון מחזורי-טיפולי – ועוד.

פיזיותרפיה ברעננה – אילו סוגי טיפולים באפשרותכם לקבל?

להלן סוגי הטיפולים אותם תוכלו לקבל באמצעות רשת מכוני פיזיומקס:

 • טיפול ושיקום במגוון פציעות ספורט
 • טיפולים בכאבים והגבלות תנועה

מדוע כדאי לבחור בפיזיומקס?

המטרה שלנו היא לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר ולאפשר לכם לשוב לשגרת החיים והאימון שלכם בזמן הקצר ביותר ותוך שיפור התפקוד והפחתה משמעותית בכאבים. כל זאת באמצעות היתרונות הבאים:

 • אבחון קפדני, פרטני ומדויק של שורש הבעיה
 • צוות פיזיותרפיסטים מוסמך, מגוון ומנוסה בעל תואר שני, התמחות מקצועית וניסיון טיפולי עשיר
 • שירות אכפתי ואמפתי בכל המקרים, לרבות המקרים המאתגרים והמורכבים ביותר
 • ציוד מתקדם ומכשור חדיש ומגוון
 • טיפולים המשלבים שיטות טיפול שונות, כולל דיקור מערבי, עיסוי מקומי, ביופידבק, אלקטרותרפיה – ועוד
 • ראייה הוליסטית ושילוב גורמי מקצוע שונים בהתאם לצורך, כולל פסיכולוגים, רופאים, פיזיולוגים, קלינאי תקשורת, דיאטנים ומרפאים בעיסוק
 • אפשרות לקבל עד 90% החזר מביטוחים פרטיים + קופות החולים

כדאי לבדוק: עד 90% החזר דרך ביטוחים פרטיים וקופות החולים

במרבית המקרים ניתן לקבל החזר של עד 90% ואף החזר מלא עבור עלות הטיפולים בפיזיומקס דרך ביטוחי הבריאות הפרטיים. בנוסף לכך יש לנו הסדרים עם קופות החולים: כללית מושלם ומכבי שירותי בריאות. לצורך בדיקת הזכאות האישית יש לפנות לסוכן הביטוח ו/או לקופת החולים שלכם.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במספר 058-7730673 או כאן על מנת לקבל מידע נוסף על שירותי פיזיותרפיה ברעננה והסביבה ולצורך קביעת תור פרטני במכון או בבית. לקבלת טיפול באופן מיידי ניתן גם ליצור קשר בוואטסאפ במספר 0587730673

לקביעת תור פרטי ללא המתנה